Autoalarm Pandora

Chcete v zimě nasednout do vyhřátého vozidla nebo si v létě před jízdou vychladit váš vůz a zároveň mít Váše auto maximálně zabezpečené?

Tak k tomuto účelu Vám můžeme nabídnout autoalarm Pandora, který je toto všechno schopen a mnoho víc. Ten pocit když si v zimě ráno u snídaně nastartujete Vaše auto na dálku mobilní aplikací a pak už řídíte jen v tričku, nebo v horkém létě si auto před jízdou krásně vychladíte. Už nebudete muset uvažovat například o nezávislém topení za 35 000 kč protože Pandora nastartuje motor samotného vozu a ten se pak postará o nahřátí nebo vychlazení – vše je jednoduché, praktické a rozhodně úsporné.

Zabezpečení vozidla je ale na prvním místě.

A i přesto že se zrovna vaše auto nahřívá před odjezdem, nebo je zaparkované v tmavé ulici Pandora dále Vaše auto střeží naplno. Nepřestává sledovat otevření dveří, pohyb uvnitř vozidla, náklon a polohu celého vozu, rušení GSM a GPS signálu je velice odolné . Systém je tak propracovaný že i když Vám někdo odjede s vozidlem třeba i s vašim klíčkem auto můžete na dálku zastavit přes mobilní telefon . A i v případě že Vám odjede s klíčkem i s vašim mobilním telefonem nebo celou taškou auto můžete zastavit třeba zapůjčeným telefonem od kamaráda. Polohu vozidla vidíte přes souřadnice ke kterým máte dále přístup jen vy.

Důležité vlastnosti autoalarmu Pandora:

  • Nemožnost překonání šifrovacích algoritmů při kopirování signálů odjištění a zajištění vozu . Použití velice složité metody používané v kosmu.
  • Sledování přesné pozice vašeho vozu v mobilní aplikaci i kdyby třeba vůz někdo naložil na odtahové vozidlo.
  • Chytry dálkový start, nahřátí nebo vychlazení vozidla bez dokupování dalších zařízení jako třeba nezávislého topení. Šetříte tak peníze a další servis i zatížení vozu.
  • Aplikace ve Vašem smartphonu Vám prozradí další velice užitečné informace jako je stav hladiny paliva v nádrži, sledování teploty motoru a interiéru, napětí na autobaterii, polohu vozu, stav dveří,kapoty,kufru.
  • Sledování teploty interiéru
autoalarm Pandora